درباره پارس تجهیز ایمن تابلو بیشتر بدانید

تاریخچه ما

شرکت مهندسی پارس تجهیز ایمن تابلو در سال ۱۳۷۴ تأسیس گردیده است که با طراحی و ساخت باطری شارژرهای صنعتی، اینورترهای AC (کنترل دور موتور) و UPS های صنعتی کار خود را آغاز نمود.

در ابتدا با در اختیار داشتن کارگاهی کوچک، محصولات مذکور طراحی و ساخته می شدند. در سال ۱۳۷۷ این محل به کارگاه مجهزی درشهریار کرج، در مساحتی بیش از هزار متر مربع شامل واحد تولید، آزمایشگاه، واحد طراحی و R&D  منتقل شد. در این محل اینورتر های جدید طراحی و ساخته می شد و همچنین سیستم هایی از قبیل GPUهای ۴۰۰HZ که کاربرد های هواپیمایی داشت بر اساس سفارش مشتری طراحی و ساخته می شد.

در سال ۱۳۷۹ با تغییر سیاست های بازرگانی دولت در آن زمان و آزاد شدن واردات محصولات خارجی، شرکت پارس تجهیز ایمن تابلو با شرکت صنعتی(LG (Industrial system آشنا و با مسئولین آن شرکت جهت همکاری وارد مذاکره شد. بعد از بازدید از کارخانه LG در کشور کره جنوبی توسط کارشناسان شرکت پارس تجهیز ایمن تابلو و متقابلاً بازدید نمایندگان LG از امکانات شرکت پارس تجهیز ایمن تابلو در ایران ،افتخار نمایندگی انحصاری محصولات اتوماسیون صنعتی به این شرکت داده شد.

با توجه به سوابق شرکت پارس تجهیز ایمن تابلو در فاصله زمانی کوتاهی این شرکت در سال سوم همکاری خود با  LG، مقام اول در بین نمایندگان LG در سراسر جهان را کسب کرد و کلید طلایی توسط مدیر عامل LG به مدیر عامل شرکت پارس تجهیز ایمن تابلو هدیه داده شد.

شرکت LG کره جنوبی که از Goldstar به LG تغییر نام داده بود، بر اساس سیاست های دولت کره جنوبی در سال ۲۰۰۵ میلادی از بخش تولید لوازم خانگی جدا شد و به (LS (LS Industrial system تغییر نام داد.

فهرست