درباره ما

sl700875

خدمات پس از فروش واقعی

.شرکت مهندسی ايمن تابلو دارای سال ها سابقه درخشان در زمينه تجهيزات الکتريکی و ارائه خدمات و محصولات در بازار صنعتی و الکتريکی کشور بوده و يکی از پيشتازان اين صنعت محسوب می شود.

اين شرکت در سال 1374 بر اساس ارائه خدمات مهندسی و ايجاد سيستم های اتوماسيون در صنعت، تأسيس شده و در طراحی، ساخت و فروش انواع مختلف کنترل دور موتور، باطری شارژرهای صنعتی و UPS برای صنايع مختلف فعاليت داشته و بعد از آشنايی با توليدات صنعتی LG در راستای کيفيت محصولات موجود در ايران اقدام نموده است.(خدمات پس از فروش واقعی)

شايستگی ايمن تابلو با بيش از 19 سال تجربه موفق، منجر به دريافت نمايندگی از سه شرکت بزرگ از جمله LG) LS) کره جنوبی، Power Electronics اسپانيا و SEWHA کره جنوبی گرديده است. شايان ذکر است طيف گسترده محصولات اين شرکت در صنايع نفت و گاز، نساجی، آب و فاضلاب و صنايع الکتريکی قابل استفاده می باشد.

شرکت مهندسی ايمن تابلو نماينده انحصاری فروش و  خدمات پس از فروش  شرکت LS کره جنوبی در زمينه اينورترهای Low Voltage، Medium Voltage ،  ,PLCمونيتورهای صنعتی، سيستم های RFID، نرم افزار Infouو نيمه هادی قدرت می باشد.خدمات پس از فروش واقعی | بهترین ها حق شماست .